Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akarom gyantáztatni a...

Le akarom gyantáztatni a puncimat, lehet elotte érzéstelenítést kérni? TOBBI LENT.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon unom hogy semmi sem használ nálam.

Ha leborotválom,nagyon jó minoségu borotvával,habbal,akkor is vérzik gyullad és pattanásos lesz.

Ugyhogy elhatároztam hogy legyantáztatom,szalonban,de NAGYON NEM bírom a fájdalmat a lábam gyantázásánál is majd meghalok.

Lehet kérni érzéstelenítést,olyat,mint amit a fogorvos ken a számba,amit csak rá kell fujni hogy ne leygen olyan érzékeny,szoval nem a tus modszert?Mert enélkul nem bírom ki,mivel nagyon nagyon eros fekete a szorom,és nehéz kitépni.

Kérlek segítsetek?Van ilyen?


2014. aug. 13. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs,és ne is mondd a kozmetikusnak,ki fog röhögni.Ha szerencséd van,úgy csinálja,hogy az ujjával csíkban keni fel a gyantát és mindig csak annyit szed le.Ne aggódj,nem fáj.Ennyire nem!:)
2014. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem nincs ilyen érzéstelenítés, vagy tűröd és akkor legyantáznak. Amúgy odalent 10x fájdalmasabb mint a lábon és én még csak bikinivonalat gyantáztam,de már az sem volt kellemes. A gyantázásnak odalent egy nagy előnye van, ha túl vagy rajta akkor utána gyönyörű a bőröd,vagyis mondom én csak bikinivonalat szoktam(épp elég), és utána nem gyullad be, nem pöttyös:)
2014. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lehetőség.

Igaz, hogy fáj, de ki lehet bírni. Cserébe hetekig sima a bor, nincs másnapra borosta, mint a borotválásnál.

2014. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de nem is érnél el vele semmit, mert az csak a felületen érzéstelenít, a szőrt meg nem onnan rángatják ki. Vegyél egy nagy levegőt és szorítsd össze a fogad, mások is túlélték már.
2014. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, mellesleg nem is érdemes a nagyon erős szőrt gyantáztatni, egyszer próbáltam, és 1 hétig sem tartott ki, viszont végig folyt a könnyem, taknyom és a fejem is megfájdult... mint valami kínzás. Nagyon nem éri meg ha nem bírod a fájdalmat.

Eleinte nekem is gond volt a borotvával, de már megszokta a bőröm, vagy nem tudom, de már nem vérzik, nem is pattog ki... a végén mindig fertőtleníteni kell és aztán hintőporozni. Meg a borotvahab sem vált be, csak a tusfürdő. Próbálkozz.

2014. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!