Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom el akar jönni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akar jönni velem a kozmetikushoz ahol gyantáztatni fogok. X) ti engednétek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy megyek, erre mondta hogy szívesen elkísérne. Jól esik, hogy nem akarja hogy egyedül menjek ( egy nagyváros teljesen másik végében van a kozmetika), de azért ez mégiscsak olyan dolog amit a lányok nem annyira osztanak meg a barátjukkal, nem?

Ti mit szólnátok?


18/L


2011. márc. 30. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebben végül is mi a ciki? Még ha előtte kaksizol, arra is azt mondom, hogy összeszokott pároknál nem ciki, de ez? Mert látja, ahogy szőrtelenítenek? Gondolom, nem titok előtte, hogy a lányoknak is van szőrük, csak leszedik. Egyébként mi lesz, intimgyanta? Ha az is? Mi újat lát? Nem értem, pontosan mi ebben a szégyellnivaló?

22L

2011. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így! :D Mondtam neki, hogy unni fogja. Nem baj. Hát akkor egye fene gyere! :D

Közölte, hogy soha többet utána. XD Engem nem zavart, őt se, csak baromira unta magát, meg neki túl lányos volt az egész. :D

2011. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!