Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántad, hogy hosszú hajad...

Megbántad, hogy hosszú hajad relatíve rövidre vágattad? Honnan tudtad, hogy jól fog-e állni a rövid frizura?

Figyelt kérdés

40éves vagyok, és már egy ideje a hajam állaga nagyon gáz. 2havontavágató, kenem, ápolom, de akkoris ápolatlan hatása van, gondoló a korral jár, vagy hajtipus kérdése is, mindigis szenvedtem vele, mert vastagszálú birkaszőr :-D, de most naon csúnya.

Kezdek őszűlni is, ha befestem, az még jobban kiszárítja, nem merem.

Gondoltam levágatom, de be vagyok rezelve milyen lenne..próbáktam a neten ilyen hajpróbákat, de olyan gagyik.


Köszi


2014. aug. 13. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Te tényleg negyven éves vagy? Jézusom...
2014. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász ha ismerős mindig segít. Csak meg kell kérdezni. Sok ovális arcú embernek lett pixie haja csípőig érőből. :)) Egy próbát megér. És egész egyedi tud lenni.
2014. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40 éves vagyok. Nekem sajnos az idők folyamán a szálegyenes hajam elkezdett kunkorodni, és ma göndör lett. Vastagszálú, göndör, így odaáll ahová éppen a hajam akarja. Őszülők jó magam is, de én nem hagyom, hogy az őszhajszálaim miatt öregnek tartsanak, így mindig festem szép mahagóni vörös árnyalattal. Én nem kenegetem semmivel, mert az nagyjából ugyanúgy tönkre vágja az ember haját mint a hajlakk, hajzselé, hajvasaló. Egyiket sem használom. Mivel ahol élek iszonyú drága a fodrászat, így rendszeresen megnövesztem a hátam közepéig. Majd amikor hazamegyek látogatóba, akkor fogom, és mindig levágatom rövidre. Rövid haj sokkal jobban áll, mert dúsabbnak, szelősebbnek, és fiatalosnak mutat. Sosem bánom meg amikor rövidre levágatom.
2014. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most miért? A 40 évesek se mind közgazdászok...ott is lehetnek buták, de az életünk részei ők is.


Én ilyenre vágattam: [link]


az ilyet: [link]


És nem bántam meg, azért vágattam le, mert túl gyerekesnek néztem ki a hosszú hajjal, sokkal jobb így. És nem tudtam, hogy jól fog-e állni, csak mindenképp le akartam vágatni.


Megnő, akkor is, ha rossz lett a vágás:))


27N

2014. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fenékig érőt vágattam fülig érő emo fiúsra. Nem bántam meg pedig nem annyira állt jól. Rosszul sem, csak kevésbé voltam nőies. Azóta meg eltelt 2 év és a hajam már újra derékig ér. Szóval semmi gond, ha nem tetszik hamar megnő.
2014. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátközépig érőt vágattam le 5 centisre pár éve és egészen addig nem bántam meg amíg el nem kezdődött a suli. Halálra b*sztattak vele, mert lány vagyok. Most megint hosszú. De neked nem lesz ilyen problémád, szerintem érdemes :)
2014. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves első,

Itt én kérdezek. :D

Ha saját kérdést szeretnél, írj ki magadnak.

:P


Amúgy a többieknek köszi a választ.

2014. aug. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!