Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetves vagyok, derékig érő...

Tetves vagyok, derékig érő hajam van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány hete érzem, hogy viszket a fejem, egyik nap a vakarással a körmöm alá került egy tetű, aztán még 1...

2014. aug. 14. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irány a gyógyszertár. Rengeteg tetü elleni sampont,krémet lehet kapni. mosd ki az ágyneműdet,dobd ki a hajkefét amit most használsz. a csattjaidat és hajgumijaidat,törölköződet áztasd be a gyógyszertárban vett samponos vízbe. gyorsan cselekedj,mert átterjedhet a környezetedre is,és megbélyegeznek mint "A tetves lány"-t.
2014. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Vágd le a hajad vagy mosd meg ecettel.
2014. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne! ne vágd le, ne alkalmazz semmi házi praktikát! Manapság nagyon hatékony samponok,gyógyszerek vannak, ne tegyél kárt a hajkoronádban!ne az ötven évvel ezelőtti módszerekben bízz,menj a gyógyszertárba! az ecet meg szétmarná a fejed.
2014. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is átestem rajta pár éve. Olyan tetsûírtót vettem amihez adtak egy fésût aminek nagyon sûrõ volt a fogazata, ezzel kellett átfésülni a hajat a kezelés után. A biztonság kedvért többször is megcsináltam és megkértem tesómat, hogy egyenesítse ki a hajam. Magamnak nem tudtam teljesen a fejbõrömnél elkezdeni emiatt kértem segítséget. A 240 fokot egy tetû se bírná túl élni és serke se.
2014. aug. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, derékig érő hajjal nehéz lesz, mert a serkéket egyesével kell végig lehúzni a hajszálakon, úgy jönnek le. Nem elég a tetüirtószeres hajmosás, mert ha csak egyetlen serke is életben marad és kikel, újrafertőződik az egész. Nem háziszer, gyógyszertár!
2014. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg sokkal jobbak a házi dolgok, mint a vegyszerek. Ebben a videóban pl. majonézt használ a nő és rengeteg ilyen van, így kell csinálni:

https://www.youtube.com/watch?v=0jF3BCO0sVA

2014. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!