Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik az a sampon,...

Nektek melyik az a sampon, balzsam, hajpakolás, hajvégápoló ami a legjobban bevált? Az ár nem számít csak jó legyen!

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Fructis goodbye damage es a balzsamja hajvégápolóból pedig az avonos es a LAB 35
2014. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nemrég kipróbáltam a szódabikarbónás, almaecetes hajmosást és olyan volt, mint a legjobb samponom csak sokkal olcsóbb, természetes anyagokból van és még gyorsabb is

utána meg argánolajjal szoktam bekenni a végeit és nekem ez így tökéletes

néha használok hajpakolást is vagy balzsamot, de anélkül is bevált

ha érdekel írj egy privátot és leírom hogy kell, egy próbát szerintem megér, mert tényleg nagyon jó

2014. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tojáskivonatú hajsampon jó a zsírosodás,korpásodás, töredezés ellen és helyreállítja a hajat.

most a kókuszolajat tesztelem. alítólag nagyon jó még arcra és bőrre is lehet használni,de lehet h valaki alergiás rá. Nem olcsó, de állítólag nagyon jó és elég belőle egy nagyon kevés is.

Gyógyszertárakban lehet kapni ilyen regeneráló és ápoló szereket. Onnan sajnos nem tudok ajánlani mert oda neked kell elmenned és kiválasztani h milyen problémára kell. Korpás sérült hajra a DERMOS vált be nekem.

Ha szeretsz kotyvasztani akkor ecetesvíz, csalántea, kamillatea kannaszámra.

2014. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

még eszembe jutott az ELSEVE hajerősítő sampon és balzsam. FEkete-rózsaszín tubusban van mindkettő.

2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
John Frieda Frizz Ease sampon+balzsam. Imádom.
2014. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

syoss keratinos repair sampon(töredezett vékonyszálú hajam van)

wella oil reflections hajolaj- nagyon könnyen fésülhető és puha hajat varázsol, kevésbbé törik

és szintén wella repair balzsam

2014. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!