Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki lehet valamivel mosni a...

Ki lehet valamivel mosni a hajszínezőt? Vagy meg kell várni míg lenő?

Figyelt kérdés
Szőkés barnás volt a hajam, de befestettem barnára, és majd be szeretném festetni más színűre, de viszont a barnát nem hiszem hogy befogná. Nem szeretném leszívatni és utána befesteni, mert az már tényleg nagyon megroncsolná a hajamat, tudtok valamit ajánlani?

2014. aug. 15. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a hajszínezők nem kopnak, csak, ha leszívatod:s
2014. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamennyire azért látszik, hogy kopott ki belőle, de mindig megállt egy enyhe vöröses de azért barnás szinten és onnantól nem igazán akart kopni. Esetleg ecettel? Egyszer valahol olvastam, hogy azzal lehet fakítani rajta.
2014. aug. 15. 01:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Most már van valami festékleszedő módszerük a jobb fodrászoknak, ami abszolút nem roncsolja a hajat. De erről érdeklődj egy szalonban, mert én még a pontos nevét se tudom, de az tuti, hogy van már ilyen eljárás.
2014. aug. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen hajszínezőt vettél... kozmetikus vagyok, évekig dolgoztam közvetlenül fodrász mellett. vannak olyan hajszínezők, amik tényleg lekopnak, de ennek is idő kell... ha most azonnal akarnád, hogy "eltűnjön" a szín, egy nagyon gyenge hidrogénperoxidot kennék fel rá, annak elvileg le kéne szívnia... vagy még azt tudom javasolni, hogy használj korpásodás elleni sampont-abban több a "koptató" szemcse... de idő kell neki hogy lekopjon az a szín.
2014. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én aszkorbinsavas pakolással szedtem le múltkor a sötétbarna festéket a hajamról, kb. fekete lett, közel voltam a síráshoz. Szóval a pakolás megmentett, a sötétbarnának nyoma sincs. Ez egy házi módszer, nem igényel szakértelmet, nem károsít.
2014. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is aszkorbinsavassal szedtem le a hajfestéket, egész hatásos volt, és nem roncsolta a hajam egyáltalán.
2014. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek a válaszokat!


#4 arra már nem emlékszem milyen volt a márkája, de többször festettem azzal kb félévente. Majd csak jövő nyárra szeretném, szóval addig még várhat :)


#5, #6 nektek első mosásra leszedte a festéket vagy többször kellett megmosni vele a hajat?

2014. aug. 15. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Ötödik vagyok.

Mivel csak egy sötét festékréteg volt a hajamon, elsőre a 80-90%-a lejött. Megcsináltam még egyszer a biztonság kedvéért, hátha világosodik még a hajam. Én a sötétbarnát a szép világosvörösemre kentem rá. Mivel a vörös pigmentek nem távolíthatóak el, így szerencsére a vörös megmaradt, de lejött a sötétbarna, teljesen.

2014. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem :) Akkor majd én is kipróbálom, azért majd remélem leszedi nekem is :D
2014. aug. 15. 23:15
 10/10 A kérdező kommentje:
És hol lehet kapni aszkorbinsavat? És mennyit kell majd rákenni a hajra?
2014. aug. 15. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!