Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le lehet szedni valamivel a...

Le lehet szedni valamivel a hajszínezőt? Esetleg gyorsítani a kikopását?

Figyelt kérdés
Közép/sötét barna hajamat szerettem volna kicsit felfrissíteni, ezért vettem (elvileg) pont olyan színű Garnier barna festéket, de egy természetellenes szinte fekete színt kaptam:(. Nagyon el vagyok keseredve, mert szerettem az eredetit... Le tudom szedni vhogy? Vagy segít vmi, hogy hamarabb kopjon? Egyáltalán lesz vha eredeti újra?
2011. jan. 3. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában festetted? Mert minden hajfestéknek kell kb 1 hét és 2-3 hajmosás, amíg azt a színt éred el, ami a dobozon volt.

Sokat leszed, ha jó vastagon bekened hajbalzsammal, vagy pakolással a hajad és rajtahagyod kb egy félórát-órát.

De ne aggódj, fekete biztosan nem marad a hajad. :)

2011. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha előtte nem volt festve a hajad, akkor kb 2 hónap alatt az összes festék le fog kopni róla, szóval semmi lenövés nem fog látszani. Ezt elfelejtettem írni. Nyugi.
2011. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosd gyakran, olyan samponnal, ami nem festett hajra való, vagyis nem védi a színt. Nekem bevált.
2011. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Head&Shoulders mentolos samponnal lehet a leghamarabb kimosni a hajadból a színt - legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Jó sokat tegyél belőle a hajadra, hogy sűrűbb legyen a hajadon a hab, mint egy átlag hajmosásnál, és hagyd rajta 10 percig, majd öblítsd le!

Nekem ezzel a módszerrel egyszer teljesen kiszedte a színezőt a hajamból egy mosással.

2011. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én majdnem ugyanígy jártam a napokban, a világosbarna árnyalattól lett fekete a hajam. Kipróbálom amit írtatok, reménykedem lejön!

De akkor mivel színezzem? szőkével, sötétszőkével?

2012. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!