Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki platinaszőkéről sötétbarná...

Aki platinaszőkéről sötétbarnára váltott az hányszor festette amíg már mosás után nem kopott?

Figyelt kérdés
Az első festés után nagyon sokat kopik?

2014. aug. 15. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen hajfestéket használsz. De sokszor kell befesteni... én is platinaszőke vagyok, kacérkodtam gondolati szinten vele, hogy mi lenne kicsit sötétíteni a hajamon... Fodrászom azt mondta, hogy ne egyből sötétbarnával kezdjünk, hanem árnyalatonként, és úgy járható az út... de kell neki idő.
2014. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajam is sötétbarna és szeretném visszakapni :D Nagyon tetszik a mostani szőke is csak az a baj hogy gyorsan nő a hajam és hamar látszik a lenövés.A festék nem szívta ki rendesen ezért minden alkalommal szőkítettem és most elég rossz állapotban van :s
2014. aug. 15. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb egy évig festegettem, mire megmaradt benne a barna. :/
2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
komolyan? 1 ev? :o
2014. aug. 15. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan ilyen nehéz utánaolvasni, vagy jó fodrászhoz menni?

A szőkített hajban nincsenek meg a természetes pigmentek, a vörös, a sárga, és a többi, ezeket először vissza kell festeni, utána festeni a választott színre és színrögzítő sampont használni. Így nem kopik ki. És persze fontos jó minőségű termékeket venni a fodrászkellékesből. Nem drogériából. Onnan még sampont sem érdemes mert sok samponban van olyan tisztítószer ami koptatja a hajfestéket.

2014. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,nehéz jó fodrászhoz menni mert nincs annyi pénzem
2014. aug. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!