Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kezeljem a pattanásaimat...

Mivel kezeljem a pattanásaimat, hogy mielőbb elmúljanak?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legideálisabb megoldás, de jobb, mint a semmi: egyszerűen fogpasztát kell kenni arra a szörnyű pattanásra. A legtöbb ugyanis kalciumkarbonátot tartalmaz, ami fölszívja a zsírt és a nedvességet, így a pattanás könnyebben kiszárad. Ha a tubusban még egy kis cinkszulfát is van, akkor a hatás még jobb lesz.
2006. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Én minden reggel és este szappanal mosom az arcomat és így leszáradnak a pattanások!Nálam ez vált be
2007. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakj fel élesztőből pakolást.Tisztít és még B vitaminhoz is jut a bőröd.
2007. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Első lépésben a kozmetikust ajánlom. Amikor ő rendbe teszi az arcodat, utána kezdd el az otthoni megelőzést. A szappant semmiképpen nem ajánlom. Nagyon jó a Garnier arclemosó. Mindenképpen haszánlj tonikot este és reggel az arctisztítás után. A kozmetikus is fog jó tanácsokat adni.
2007. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
a szappanos megoldás egyáltalán nem jó... egy ideig segít de utána iszonyúan kiszárítja a bőrt!
2009. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
irass fel fogamzasgatlot az bztos midszer.... az egyik baratnomnek rengeteg volt es mindet kiprobalt de nm multak el, csak a fogamzasgatlotol... tuti tipp
2010. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem nemrég adott az anyukám egyik barátnője (aki eddig Amerikában élt) három ilyen pattanásokra való cuccot az egyik egy ilyen lemosó -amit 1.-nek kell használni- azt vízzel kell lemosni aztán bekenni az arcod egy ugyan ettől a gyártótól való tonikkal aztán szintén ugyan ezzel a krémmel.Neten lehet csak rendelni mert magyar országon nem lehet kapni azt nem tudom mennyibe kerül. nekem bevált :)
2015. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!