Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha eddig nem barnult be a...

Ha eddig nem barnult be a hajam, már nem is fog?

Figyelt kérdés

20 vagyok, és még mindig szőke a hajam szerencsére. Pár éve elkezdtem világosítani melírrel, most még szebb.

Mindenki mondja, hogy aki szőke, az idővel bebarnul, de én ezt inkább azoknál vettem észre, akik világosszőke hajjal születnek, és még tizenévesen bebarnulnak.

Nekem kicsi koromban is aranyszőke volt a hajam, most is az (lenne,ha nem lenne kivilágosítva).


Akkor lehet, én már nem fogok bebarnulni?


2014. aug. 15. 16:03
 1/4 anonim válasza:
sok esély van rá hogy barna leszel! :/
2014. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért?


Nagyon nem akarok barna lenni :(

2014. aug. 15. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
szted ha 20 év alatt nem barnult be,akkor egyszer csak elkezdi? lehet,hogy feketéig meg sem állsz.
2014. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam, hogy már nem fog annyit sötétedni, hogy elérje a barnát, de mindenki ezzel ijesztget.


Azért nem akarom, mert vizesen aranybarna a hajam, és abszolút nem illik.

2014. aug. 15. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!