Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon izzadok? Van valami jó módszer, izzadásgátló amivel meglehetne szüntetni?

Figyelt kérdés
Elegem van már, nem arról van szó hogy büdös csak egy nagy foltot lehet látni a ruháimon.. Be is szóltak már miatta.. Segítsetek légyszi!
2014. aug. 16. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy dezodor vált be, esetéleg próbáld ki. Az FLP-s aloe vera dezodor. Nekem 5 hónapig elég, és legalább 48 órán keresztül jó, van, hogy nem is mosakszom mindennap és nem kenek új dezodort.

Most éppen Old Spice-ot használok, mert nem értem el a sponzoromat, és leértékelés is volt, hát ugyanazt tapasztalom, mint Te.

Már el is felejtettem, milyen az.:)

2014. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyan ez volt a helyzet amig nem kezdtem el használni a BodyMed nevű izzadásgatlot. Dmben vagy gyógyszertárban lehet kapni nekem sokáig kitart és miután megszáradt fujhatsz ra mast is hogy illatos is legyen mert csokkentett illatanyagu, de szerintem elhagyhato. En mar 5 eve csak ezt hasznalom es csak jot tudok mondani rola. Remelem segitettem:)

2014. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!