Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestési problémával küszköd...

Hajfestési problémával küszködök, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Hamvas sötétbarna szeretnék lenni. A természetes barnától vörös lettem, erre hamvas barnát kentem rá, de még vörösebb lettem, főleg fényben. Kicsit sem vöröses a természetes hajszínen, hanem egy egyszerű hamvas sötétszőke. Mit tehetnék? Fodrászkellékes festéket használtam, nem drogériásat.
2014. aug. 16. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
menj fodrászhoz, hosszú távon sokkal olcsóbb...
2014. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, havi 6-8 ezer olcsóbb, mint 2-3 ezer..
2014. aug. 16. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
szövegértelmezés...hosszú távon...annak sok értelme nincs, hogy össze vissza kened festékkel és tönkrevágod az egészet, legalább egyszer menj el, hogy megtudd, milyen színnel kéne kenni a hajad ...
2014. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kenem össze-vissza, 4 hetente festem, csak unom, hogy folyton vörös fénye lesz a hajamnak.

De talán igazad van, egy alkalmat megérne, hogy kiderüljön milyen árnyalat kell, csak az a baj, hogy azt az egy alkalmat sem engedhetem meg magamnak.

2014. aug. 16. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem 8ezer forint egy festés egy átlagos fodrászatban...3-4ezer és kész.
2014. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az kb. egy vágás ára, de mindegy. Októberben megyek hajat vágatni, 1500-at költenék festékre, 2800-at, pedig vágásra, megtoldom egy kicsivel, és majd letudom együtt a kettőt. Már ha nem futok bele addig se az igaziba (hajfesték). :)
2014. aug. 16. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Megnézed a hajszíned milyen vörös árnyalatú, a színkörön megnézed mi az ellentéte és olyan tartalmú festékkel fested a hajad. Vagy természetes barnába olyan mixtont keversz. Fodrászkellékesben ezt nem kérdezted soha? Mert általában ott is tudják mi való a hajadra ha látják.
2014. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem bemelírozzák a félhosszú hajamat (kb 25-30 fólia kell kb 9-10 ezerért + vágás, mosás, szárítás
2014. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én akartam mixtont venni, de lebeszéltek róla. Azt mondták elég lesz rá egy hamvas festék, de nem volt.
2014. aug. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!