Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából szőke hogyan?

Sötétbarnából szőke hogyan?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van, szőkét szeretnék, de túl nagy változásnak érzem ebbe csak úgy belevágni, mert mi van, ha nem áll jól, ha nem szeretem. Hogy szoktak ilyen nagy változást kérni? Egyszerre befestik? Vagy van valami fokozatosság?

2014. aug. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Sötétbarnából egyszeri hajfestéssel sehogy nem lesz szőke.

Ha nem szeretnél hirtelen olyan nagy változást, akkor először vegyél 1 - 2 árnyalattal világosabb barna hajfestéket és így fokozatosan.

2014. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt: barnára volt festve az amúgy is barna hajam (mert őszülök), aztán véletlen a tetejét elbaszcsiztam itthon és fekete lett, az alja barna maradt. felszívtam magam, irány a fodrász, én mától szőke leszek!


tudni kell, hogy erős, dús, semmi sem marad meg benne hajam van, leszívta a srác, csibesárga, befestette aranyszőkére, ez 3 éve volt, azóta és akkor is minden tökéletesen alakult. Azóta melír is van benne (fehér). 5 hetente festetem, mert amúgy is lassan nő a hajam, hiszen dús, meg nem is szeretek ilyesmivel sokat foglalkozni.:)


A fodrászom 9000-ért fest, vág, és melíroz. :) (Bp, belváros)


DE! az én hajam bármit kibír, és én magam sem vagyok egy nyafka (jaj, csípi) típus, neked kell tudnod, a tied és te mit bírsz:)


27N

2014. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan nem lehet világosítani festékkel, mivel a festett hajon a másik festék már nem világosít.

Ha nem tudod jól állna-e akkor először vegyél egy parókát vagy photoshoppal is meg lehet nézni.

2014. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!