Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göcsörtös a hajam felszíne....

Göcsörtös a hajam felszíne. Mit tudok csinálni, vannak "sorstársaim"?

Figyelt kérdés
Tehát hogyha végighúzom az egyik hajszálamon a hüvelyk- és mutatóujjam, akkor ilyen huplikat érzek, mintha törések lenének benne. Van, amelyik hajszálon csak pár ilyen göcsört van, de van, amelyik egész hosszúságában ilyen. Mi okozhatta ezt? Hajvasalót csak nagyon ritkán, olyan kéthavonta egy-egy alkalommal használok, hajat hetente kétszer mosok, derékig érő hosszúságú. Van más is így? Mi a megoldás?
2010. jan. 14. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha derékig érő hajad van ,akk gondolom sokáig növesztetted...szoval biztos eltört.nem csak a hajvasolotol törik el a haj.nézdd meg h vannak e olyan hajszálaid ,amik ketté nyilnak...és a kettényilásnál fehérek egy pici ponton...ha van akk elvan törve a hajad.le kell vágatni belőle.
2010. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen amióta szőkítem, esetleg te is fested? Vagy használsz valami szert ami káros lehet? Nem tudom mit lehet tenni ellene, engem nem zavar mivel nem látszik.
2010. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem festem, teljesen természetes a hajam, és nem használok semmi mást rá csak sampont és balzsamot...elsőnek; ha levágatok a végéből, az segít akkor is, ha egészen a hajtövemnél is ilyen göcsörtös?
2010. jan. 14. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogy segít. Hosszú haj átka! Nekem még a derekamig se ér, de teljesen tönkre van menve. Régen is csak egy dolog segített,hogy szép, egészséges hajam legyen: levágattam vállnál rövidebbre. A vége viszont tényleg töredezettebb szokott lenni, azért sokat segít az is, ha csak a végéből vágatsz 5-10centit. Ha meg nem csúnya, akkor ne problémázz rajta. :)
2010. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sztem tudom mire gondolsz, nekem is vannak olyan hajszálaim... valahol azt hallottam hogy idegi alapja van elöbukkanásuknak de lehet hülyeség :/
2010. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Nekem is rengeteg ilyen hajszálam van. Nem a hosszától függ, jelenleg fenékig érő, nagyon erős szálú hajam van, de vállig érő korában is ilyen volt. Próbáltam már utána olvasni, de választ nem kaptam. Akik nem teljesen tudják, mire gondolunk ezalatt, azt mondják, meg van törve, töredezve a haj. Ez egyáltalán nem igaz. Ha így lenne, és a levágatás lenne a megoldás, kopaszra kéne borotválni a fejem... Igaz, töredezett is a hajam, de az teljesen más. Olyankor, ahogy írta az előttem lévő, van, hogy kettéválik a hajszál vége, vagy van rajta egy fehér pötty, ott tört meg a szál. Nekem a göcsörtös szálaimat se tudnám egyszerűen elszakítani, mert ugyanolyan erős, mint a többi.

Az okát sajnos nem tudom. De véletlenül se vágasd le a hajad, nem segít rajta. De ha kideríted, miért ilyen, írd meg, érdekelne, világéletemben ilyen volt. Lehet, nem is beteg a haj, szimplán ilyen. Valakinek göndör, nekünk meg göcsörtös. :)

2017. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!