Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van. Nem kicsit,...

Göndör hajam van. Nem kicsit, nagyon. Valami ötlet hogy mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Mert már unom folyton lófarokban v kontyban hordani... (FIGYELEM kiengedve olyan mint az oroszlán sörénye szal előtte valamit még muszáj tennem rá...tehát a kérdés az h mit)

ÉS nagyon fontos hogy N.E.M. AKAROM KIEGYENESÍTENI


2010. jan. 14. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyenesítem is, de amúgy göndörkés. Ha göndören hagyom, akkor bevizezem, attól lejjebb lapul, és lelakkozom. Vizes hatású is, meg kisebb is, laposabb is, de mégis göndör. :D Tudom, nagyon szakszerű vagyok. :)
2010. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiengedném :] Miután kifésülted, tegyél rá göndör hajra való hajhabot, és úgy szárítsd meg. Biztos nagyon szép lehet, irigyellek =)
2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
loreal egyenesitő ,és hővédő balzsamból(rózsaszin flakonos) kenny rá ,nem fog tőle kiegyenesedni a hajad ,csak enyhén kissebb hullámok lesznek ,és lejjebb lapul ,ha hajvasalóval végig mész rajta ,az is jo ,mert a nagyon göndör haj sem fog kiegyenesedni egy-két huzástól...csak lelapul és sokkal szebb lesz.v száritsd be.
2010. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fondd be két copfba oldalra, de ne erősen, hanem lazán az olyan jól tud kinézni
2010. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van.:)))
2010. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hajmosás után nagy hajcsavarókra tekerd fel, reggel szedd ki, és szép hullámos lesz :)
2010. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:D Én teljesen ugyan ezzel szenvedtem, mint te. Megszárítva nekem is olyan, mint az oroszlán sörénye. Megoldás:

1. megmosod (v.bevizezed)

2. kifésülöd

3. egyszer felrázod

4. előre hajtod a fejed és teszel rá jó minőségő hajhabot (pl. én taftot használok, prbáld ki hányas fokozat jön be, próbáld ki először mondjuk a 4-est)alulra

5. felhajtod a fejed és fölülre is raksz habot

6. fejjel lefelé kicsi, de a legmelegebb fokozaton megszárítod

7. vízzel és habbal tudod formázni, ha valahol túl szétáll

2010. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húú nagyon köszi mindenkinek!!!:D
2010. jan. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!