Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mikor (miért? Milyen...

Ti mikor (miért? Milyen gyakran) mentek fodrászhoz vágatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit furán hangzik a kérdésem. Amire kíváncsi lennék, hogy ti mikor mentek el vágatni pl x havonta, akkor ha száraz lesz vagy akkor ha már töredezik esetleg ha már el is vékonyodott?

Leírhatjátok azt is, hogy növesztitek-e vagy sem, illetve hogy mekkora.


Persze írhat ez is aki otthon vágja, mert a lényeg ugyanaz.

Egy barátnőmmel beszélgettünk a témáról és nagyon mást gondolunk, ezért lennék kíváncsi a ti szemszögetekre. :)



2014. aug. 18. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy évbe kb. 3x megyek fodrászhoz , közbe van hogy magamnak vágok a végéből , mert nagyon hamar töredezik , a fodrásztól meg félek , mert általában többet vág mint kéne . Szerintem most még kevesebbszer fogok menni , és inkább csak itthon vágok ,mert elkezdtem növeszteni.
2014. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon vágom, amikor már látom, hogy töredezik, vékonyodik a hajvégem :) Mindig más időközönként.
2014. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kéthavonta kb ha megnő annyira, hogy érdemes levágni.
2014. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ez mindenkinél más, van, akinek gyorsabban nő a haja, van, akinek könnyen töredezik, pl. vasalás, göndörítés, szőkítés miatt, de azért 3 havonta érdemes elmenni. fazontól is függ, amikor hosszú volt a hajam, kb évi 3 alkalommal mentem, aztán most rövid hajam van, és másfél-2 havonta menni kell vele fodrászhoz. ha tanácstalan vagy, érdemes a fodrászodat megkérdezni, azért nála jobb tanácsot nem hiszem h adna neked más:)
2014. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb félévente, amikor azt gondolom, hogy már csúnya lehet a vége és rá férne egy frissítés..változó, hogy mennyire törik. Volt, hogy ilyenkor 6-7 cm-t le kellett vágni, de legutóbb alig tört és csak 2-3 cm-t vágtak le. Kb hátközépig ér, növesztem.
2014. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Igazából a leírásban lévő dolgokra lettem volna kíváncsi nem a konkrét gyakoriságra. Hanem hogy ha már elmentek akkor azért mert még csak száraz a hajad alja vagy mert már törött vagy már el is vékonyodott.


pl én akkor megyek ha száradni kezd, egy barátnőm meg már akkor ha full törött, ami szerintem igénytelen. Másik barátnőm meg akkor a a melle alá ér a haja, mert attól hosszabban nem szereti.

Igazából z érdekelt volna, hogy ez alapján ki mikor veszi rá magát :)


De azért nagyon köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)

2014. aug. 18. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5.-ös vagyok: mivel nem törik túl gyorsan a hajam, ezért inkább időhöz kötöm..inkább azt szoktam látni, hogy már kezd elvékonyodni. De ez se mindig túl feltűnő, ezért inkább azt mondom, hogy félévente már tuti ráfér a vágás, illetve akkor már látom, hogy kezd kissé "formátlanul nőni".
2014. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a kiegészítést :)


tudom, hogy én tettem fel félreérthetően a kérdést :)


jöhetnek még a vélemények, mind hasznos nekem :)

2014. aug. 18. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rövd frizurám volt, addig 2 havonta jártam, mert igazítani kellett (a rövid haj hamar elveszíti a formáját). Most éppen növesztem, úgyhogy 5-6 hónap eltelik a "kötelező" vágások között. Bár nem töredezett a hajam, de ilyenkor is tanácsos azért 1-2 centit vágni a végéből és felfrissíteni.
2014. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Én elég ritkán járok fodrászhoz, csak akkor szoktam egy kicsit levágatni a hajamból ha már töredezik a vége.
2014. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!