Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítés sem tüntette el a...

A szőkítés sem tüntette el a kéket a hajamból, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Crazy color kék szinezőjét használtam egész nyáron, de szeretnék szőke lenni. Egy tincsen kipróbáltam a szőkítést (6%)aminek az lett az eredménye hogy a tövem leszívta a kékkel viszont semmit nem csinált.. nincs mit veszitenem alapon megcsináltam mégegyszer (9%) de semmi... Mivel probáljam még? :(

2014. aug. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg kikopik. Már ha még marad minek. Szőkíted még egy kicsit, és mindjárt nem lesz problémád, mert egy szál hajad nem fog maradni.
2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen szőkítőt használtál? Nekem mindig eltünteti.
2014. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el egy jó fodrászhoz, nem érdemes otthon szőkítgetni
2014. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőkítővel simán ki kell hogy jöjjön, jól csináltad? Fent hagytad fél óráig? Nekem a kék még c-vitaminos pakolással is lejött a hajamról. Próbáld ki azt is, kevésbé árt mint a szőkítés.
2014. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy tincset csináltam, nemhinném hogy ettől egy szál hajam sem marad :D szerintem jól csináltam (leírás szerint) de megpróbálom a c vitaminos cuccot is, hátha :)
2014. aug. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!