Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek fodrászhoz, de...

Holnap megyek fodrászhoz, de fogalmam sincs mit csináljak!?

Figyelt kérdés

Holnapra van időpontom.Régóta rágom magam,hogy változtassak-e hajszínt.

[link] hasonló a hajam színe jelenleg,természetes még.


A gondom az,hogy fehér a bőröm.Legszívesebben platin szőkére festetném a hajam,de elég durva lenne szerintem.Szerintetek ezek a színek nagyon durván mutatnának világosabb bőrrel?


[link]


[link]


[link]


Tudom,hogy kép nélkül nehéz megállapítani.Viszont nem tud valaki esetleg egy módszert,vagy melírozást,amivel egy kicsit trükközhetek a színével? Az obre kizárva :)


2014. aug. 20. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3. képen található lánynak eléggé világos a bőre, és szerintem jól áll neki!
2014. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Jól áll a világos haj a világos bőrhöz. Viszont ha alapból ilyen szép a hajszíned, akkor nem értem miért festenéd be? A szőkített haj kb 1 hétig szép, aztán lenő és tök igénytelen lesz. Arról nem beszélve hogy kiszárad, többé nem lesz puha hajad.
2014. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem amiket linkeltél, azok nem is platina szőke

nekem egyébként nagyon tetszik a szőke haj, de olyan sok szép, természetes árnyalat van, szerintem ne erőltesd ezt a nagyon mű hajszínt.

2014. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a világos bőrhöz nagyon jól nézne ki ha egy kis vöröses beütése lenne a hajadnak :) de ha ragaszkodsz a szőkéhez akkor a harmadik :)
2014. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem paltina szőke hajakat linkeltem :)

Azt írtam,hogy legszívesebben olyant szeretnék,de durva lenne.Vagyis nem fogom olyanra :) Főleg,hogy csak leszívatással lehet megoldani.


Amúgy nekem tettszenek ezek a "mű" színek.Meg nem állnak jól annyira a meleg színek sem.Tehát ezekből a hajszínekből is a hidegebb árnyalat lenne a befutó.

2014. aug. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!