Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező vagy festék?

Hajszínező vagy festék?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve használom a palette vörös hajszínezőit. Annyi vele a bajom hogy folyamatosan kopik, havonta festem újra. Azért nem használok normális festéket, mert félek hogy roncsolná a hajam valamint nem szeretném ha hullana. ezen a Garnier Olia-n golndolkodtam, mert ugye ammónia mentes meg miegymás. Tapasztalat, mennyire kopik a festék?

Szerintetek kezdjem el festeni?



2014. aug. 21. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
gombfestík
2014. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajfestéket használj és színrögzítő sampont. A tartós hajszínezők épp olyan károsak mint a hajfesték, szóval ebből a szempontból mindegy mit használsz.

De ne ilyen Garnier vacakokat vegyél, hanem normális fodrászkellékes hajfestékeket. Alfaparf, Berrywell, Lakmé, és a többi.

2014. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Oliára az átlagnál többen lesznek allergiásak, sok helyen olvastam, hogy hullik tőle az ember haja. Valakinek nagyon beválik, valakinek az ellenkezője. Kár, mert tényleg szépek a színei. A tartósságát illetően viszont egyáltalán nem jó, 3-4 mosás alatt kikopik a festék 90%-a.

Az van, hogyha vörös hajat akarsz, havonta igenis újra kell festeni, mert a vörös festék kopik ki a leghamarabb. Fogadd el, hogy havonta kell újrafestened.

2014. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. aug. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!