Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet használjak, ami...

Milyen krémet használjak, ami tényleg allergiamentes?

Figyelt kérdés
Eddig a Vichy arckrémeit használtam, és nagyon jók voltak. Egy ideje viszont már amint felkentem, megfájdult a fejem és a szemem, később pedig már könnyeztem is. És egyre csak rosszabb lesz. Most már ugyanez a helyzet a testápolójukkal is. Nagyon sajnálom, mert az eddigi legjobb krémeim voltak. Próbáltam azóta kétféle más krémet is, amit mint hypoallergén ajánlottak, de ugyanilyen tüneteim lettek. Milyen krém van, ami tényleg hypoallergén, és ugyanazt tudja, mint a Vichy?
2010. jan. 15. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hátezegy jó kérdés, ez engemis érdekelne. énis sok hypoallergén krémet kipróbáltam már, de csak nem volt az hypoallergén. nekem más tüneteim vannak, én kiütéses leszek :S
2010. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az ilcsi abszorút natúr kozmetikuom, természetes szinező és illatanyagot tartalmaz és nincs bene tartósítószer ezért 9 hónap a szavatossága a termékeknek.

www.ilcsi.com

2010. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!