Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestéknek és az oxi-nak...

A hajfestéknek és az oxi-nak kötelező ugyanannak a márkának lenni?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogyha például alfaparf,vagy egyéb hajfestéket használok,akkor az oxinak is muszály alfaparf-osnak lennie???Én kallos-os oxit néztem ki és alfás festéket,lehetséges ez?Légyszi segítsetek

2014. aug. 22. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Nem. Persze.

Én is alfaparffal festem a hajam és néha kallos-os oxi van itthon, néha kék norvégos, de még alfaparfos soha nem volt. :)

2014. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. A legtöbb oxi egyforma.
2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van olyan festék, amihez kifejezetten a saját oxiját ajánlják, de a legtöbbnél egyáltalán nem kötelező.

Nekem pl. BES festékhez hol Kallos, hol Imperity oxit adnak, nem tudom miért, még nem kérdeztem van-e egyáltalán BES oxi, ahol én vásárolok, majd legközelebb :) Egyébként nem fedeztem fel semmi különöset, működik a festék így is rendesen.

Elméletileg úgy vannak ezek a termékek kitalálva, hogy a festék és az oxi ápoló anyagai kiegészítsék ill. erősítsék egymás hatását - de alfaparf festék kallos oxi kombótól megnyugodhatsz, nem fog felrobbanni a fejed, vagy kihullani az összes hajad (túloztam).

2014. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!