Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Három napja mindennap mostam...

Három napja mindennap mostam hajat mert minél gyorsabban ki akarom koptatni a hajamból a vöröset. De félek ettől baj lesz. Van valami praktika amitől gyorsabban kopik majd a festék?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Léteznek , ilyen speciális kence ficék mely le szedi a festéket
2014. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ugye ettől a három napos mindennapos hajmosástól nem lesz a hajamnak baja?
2014. aug. 22. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyitől még nem lesz baja, szerintem ezt sokan eljátszák, amikor nem tetszik nekik a kapott szín. Én egy hónapja például sötétbarnát kentem a szép vörösre festett hajamra, de fekete lett kb., meg is bántam két perc alatt, visszasírtam a vöröset. Másnap vettem aszkorbinsavat a DM-ben (=C vitamin por), és samponba keverve feltettem pakolásként a hajamra 2 órára. Úgy leszedte a sötétbarnát a hajamról, hogy nyoma sincs.

A vörössel viszont más a helyzet. A vörös pigmentek nagyon ragaszkodóak, nem fognak teljesen kijönni a hajadból, csak ha leszivatod. Mindenesetre egy aszkorbinsavas pakolással Te is megpróbálkozhatsz, biztos, hogy valamennyit koptatni fog a hajadból.

Én amúgy így az egy hónap alatt ötször-hatszor mostam hajat, és napon elég vöröses a hajam, ebből is látszik, hogy a sötétbarna festékréteg alatt ott volt még a kis ragaszkodó vörös, tehát az valamilyen szinten megmaradt, amit én személy szerint nem is bánok, hisz most is azon vagyok, hogy találjak egy szép vörös festéket.

L23

2014. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami a hajmosást illeti, 3-4 még elmegy, de többet ne csináld. Hagyd egy kicsit pihenni a hajad, különben rászokik a sűrű mosásra, hamarabb fog zsírosodni. Ezen veszélyen kívül mástól nem kell tartanod.
2014. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A C-Vitamin porral megpróbálkozok majd a napokban.
2014. aug. 23. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
ColourB4
2014. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyományos wu2 sampon ;)

Szívja a festéket rendesen.

2014. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Higító?
2015. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!