Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van rá természetes mód, hogy...

Van rá természetes mód, hogy a hajam egyenes legyen? Ha igen, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta hullámos hajam van, amit én személy szerint nem szeretek annyira. Anya nem akar venni nekem hajvasallót sem, mert az tönkreteszi a hajamat. Akkor nincsen valamilyen természetes mód, hogy ideiglenesen egyenes legyen a hajam? Akár egy napra is...

2014. aug. 25. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs Tekerj bele a videóba, a csaj vasalás nélkül teszi a haját egyenessé. :)
2014. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tartósan nem lehet hő nélkül egyenest varázsolni a hullámos/göndör hajból.

Én kifésülöm hajmosás előtt,után hajszárítás közben,valamint reggel és este (3naponta mosom a hajam)

Reggel 180-200 fokon rávasalok (Nekem természetes göndör hajam van) és a következő hajmosásig így mindig egyenes a hajam. (Másik két napban elég 1-2 helyen 140fokon áthúzni a vasalót a hajamon)

2014. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!