Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok körömerősítő,...

Mondanátok körömerősítő, szépítő tippeket?

Figyelt kérdés
Hamar betörik, pedig nem csinálok velemi semmit, amikor végre hosszú a körmöm tőből beszakad. Tudok valami megoldást?
2010. jan. 16. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a miss sporty körömerősítő jött be.Pedig utálom az összes miss s.cuccot de z nagyon király .
2010. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. jan. 16. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Avonban is vannak jó körömerősítők,stb.. próbálj ki onnan egyet.
2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. jan. 16. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármennyire is hihetetlen , de nagyon sokan nem gondolnak abba bele, hogy bizony a szervezetben vitamin vagy ásványianyag hiány van, és ez is óriási szerepet játszik pl, hogy valakinek nagyon-nagyon gyengék a körmei, nagyon töredezik, vagy épen a haj lesz fénytelen töredezett.

Pedig ez nagyon fontos tudni, hogyés itt konkrétan a hajat és a körmöket említem meg, nem csak kívülről, de vizony belülről is táplálni kell, ez esetben vitaminokkal.

Teljesen normális az, zhogy törik a köröm, mindenkinek törik, de pl. a te esetedben ahogy írtad is, mihelyst megnő, akkor már tőből le is szakad.

Persze használj körömerősítő lakot, de tudnod kellene, hogy a köröm azért gyenge, mert a szervezetben hiányzik az a mennyiségő A vitamin, amim erősíti a körmöket, szükség van az egészséges haj és a köröm növekedéséhez.

Egyél sok zölséget és fogyassz nagyon sok sárgarépát,magas az A E vitamin tartalma, illetve persze külsőleg használj valamilyen körömerősítőfolyadékot.

Az én körmeim se annyira erősek, néha letörnek, de amióta sok répát fogyasztok illetve aőszi, téli hónapokban A vitamin étrendkiegészítőt eszek, azóta sokkal kevésbé törnek a körmeim, ha egnő sokkal tovább bírja.

Én ezt tapasztaltam.

2010. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, megfogadom:)
2010. jan. 17. 12:17
 7/7 anonim válasza:
Az én körmeim is hamar letörtek, de valami hirtelen ötlet alapján kipattant a fejemből, hogy használjak élesztőt. Próbáltam megenni, de elég rossz íze van, szóval más megoldást választottam. A körmeim élesztős pakolásba áztatom kb heti kétszer, főként festés előtt. Hihetetlenül szépek most a körmeim,nem törnek le, és gyönyörű hosszúak:) Ajánlom mindenkinek!:)
2011. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!