Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek valami bevált...

Valakinek valami bevált praktika? Egyenes hajam van, alig egy órát marad hullámos, mit tehetnék ez ellen? Mit használjak, hogyan? Szükségem lenne jó tanácsokra.

Figyelt kérdés

Általában egyenes hajam van. Régebb mindig szerettem göndöríteni és akkor volt hogy állt benne 2 napig is valamennyire.

Mostanában akármit és akárhogy próbálom alig telik le egy óra max 2 már megint sík egyenes.Vajon mitől?

Próbáltam hajgöndörítővel legutoljára mikor esküvőre készültünk, mire odaértem semmi nem maradt belőle.

Előtte meg kis csavarokra csavartam fel a hajam nedvesen,egész éjjel rajta voltak reggel kibontottam szintén alig maradt göndör a hajam 3 órán keresztül és ennyi.+ hajlakkal is lefújtam.


Számít az is,hogy milyen balzsamot vagy sampont használok?

Akiknek szintén egyenes hajuk van,hogy oldják meg?


2014. aug. 28. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kúpvassal, abból is csak a jó fajta ér valamit, hővédő is segít hogy tovább tartson a hullám. Nekem ezek váltak be.
2014. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen hajfixálóval együtt tekerd fel (hajhab, hajzselé, stb.)

De biztos tudod, TV-ben felvétel közben is állandóan igazgatja a stáb a sminket, hajat. stb., mert teljesen természetes dolog, hogy ezek rövid ideig tartó beavatkozások, 1-2 órán át tartanak.

A hagyományos göndörítő módszer viszont a hajsütés illetve a csavarókon hajbúrában megszárítás, valamint a dauer.

Dauerolt hajat csavarókban megszárítani a legtartósabb, mert a dauerolt haj jól formázható. P. ha feltupírozod és belakkozod a tövét, fél-egy napig is megmaradhat a hajforma, elég naponta egyszer elkészíteni a frizurát.

2018. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!