Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 3szor mosom meg a hajamat...

Heti 3szor mosom meg a hajamat, mert zsírosodik -. - szerintetek nagyon árt? A gyakori hajmosás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát, ennyi nagyonnagyon nem árt, de azért nem örülhet neki a fejbőröd. Attól is zsírodoshat erősebben, mert ki van száradva, pont mint az arcbőröd. próbáld megnyújtani a 2 hajmosás közötti időszakot, majd hozzászokik a fejbőrörd is.
2010. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem.

vannak olyan samponok amik mindennapos használatra is valók.

pl: baba családi sampon őszibarack illattal

2010. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én hajam is hamar zsírosodik, kb heti 3x mosom, és ráadásul zsírosodás elleni samponnal, de már letettem róla, hogy jobb lesz. Ha muszáj és úgy érzed, hogy nem tudsz mást csinálni, akkor mosd meg, de nem igazán kedvez a hajnak. Esetleg vannak ezek a hajkúráló szérumok, azokat hallottam, hogy nem rosszak, csak drágák :(
2010. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
annyi, hogy a fejbőröd késöbb jobban fog hámlani ezért korpásabb lesz egy picit.használj olyan sampont ami gyakori hajmosásra való.én is mosok ennyiszer 1 héten hajat :)
2010. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindennap mosom a hajam és még él:D
2010. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem meg le fog rohadni.
2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbáld ki a szárazsampont azzal kibirja még 1-2 napot.
2010. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!