Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajálani a töredezett...

Tudnátok ajálani a töredezett hajamra valami jó balzsamot?

Figyelt kérdés

Légysziii segítsetek! :) Hosszú világosbarna hajam van. Sajnos alapból is, száraz, töredezett és fénytelen (még egy picit hullik is). :/ Mivel suliba járok, minden nap, vagy gyakran használok hajformázókat... (de hővérő sprayvel be szoktam előtte fújni) tudom, hogy nem szabadna mert még a hővédővel is károsítja egy kicsit a hajat, de eléggé furcsán hullámos, és úgy nem szeretem. Szóval egy olyan termékcsaládra lenne szükségem, ami nem csak balzsamot, hanem több mindent is tartalmaz (szérum, spray, stb...) Én is sokat keresgéltem, de nem tudom, hogy melyik lehet tényleg jó, és hatékony. Ha lehet akkor ne legyen annyira drága. A hülye kommentektől légyszí kíméljetek!

Előre is köszönöm a válaszokat! :) 14/L



2014. aug. 29. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlóan voltak a dolgok,én is 14 éves vagyok,és mivel a hajam formázás(vasalás,beszáríítás)nélkül olyan mint egy szénakazal.Gyakran használtam vasalót,de mivel teljesen tönkretette a hajamat,hogy úgy döntöttem most egy időre mellőzöm a hőtöl a hajam.Én egy naturkozmetikum termékcsaládából használok egy sampont ami csak a hajam tisztaságáért szolgál,és utá szoktam használni táplálóbb dolgokat.Időnként mikor úgy érzem szükséges akkor használni szoktam hajmosáskor balzsamot(alverde,schauma)vagy pakolást(swiss o par).Szérumot(syoss) minden hajmosás után használok a törűlköző száraz hajamra,ettől kevésbé töredezett.Megszárítani most is megszoktam mert az valamennyire segít a formázásban,de más hőt most hanyagolok,és neked is ezt tanácsolom.Illetve szerintem érdemes a haj végéből 6-8 hetente vágatni,csak egy kicsit a töredezett részt.Így szebb lesz,és gyorsabban is nő.:)
2014. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!