Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet raszta hajat csinálni?

Buzas roland kérdése:

Hogy lehet raszta hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Részletes választ Szeretnèk. :)

2014. aug. 30. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress róla videót
2014. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali, én raszta vagyok és nekem így csinálták:


Élőszőr szétválasztják a tincseidet attól függően hogy hányat szeretnél, aztán elkezdik tupírozni horgolni a hajadat, tulajdonképpen szétroncsolják a hajadat. Utána minden tincset beszoktak kenni Raszta Wax-al nem sima waxal, ás utána ha kész az összes tincsed akkor mehetsz szabadon.


Remélem segített.

2014. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jómagam raszta vagyok és csináltam is már pár raszta hajat és én a twist and rip technikát preferálom mind hordani mind csinálni:) Szétválasztod a hajat tincskere és atincset megfogod kettéválasztod meghúzod és utánaegybe rakod a tincet és megcsavarod tudom bonyolultan hangzik de ha kellküldök videót privátban :)
2014. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BrianChungary válasza:

3. válaszolóhoz írnék most :)

Nekem is így csinálták a hajamat most 1 hete és először féltem mert semmilyen magyar oldalon nem találtam erről leírást hanem csak youtube-on találtam erről a technikáról videót :) ha jól értem akkor erre gondolsz: https://www.youtube.com/watch?v=5jWVtRe9IU0

Remélem olvasod és megnyugtatsz h tényleg van ilyen technika és nem fog szétesni mert mondjuk nem végig tupírral csinálták :D ha esetleg nem gond mondjuk egy facebook elérhetőséget kérnék csak pár kérdés miatt a hajról :)

2017. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!