Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok vágnak hajat...

A fodrászok vágnak hajat szárazon? 16/L

Figyelt kérdés

Nem szeretem amikor a fodrász megmossa a hajamat, főleg, mert alacsony vagyok és így igencsak kényelmetlen a hajmosószék. Nyomja a nyakamat és egy idő után zsibbad a karom.

Hosszú, természetesen hullámos hajam van és már nagyon ráférne egy hajvágás, mert a nyár meg a víz miatt nagyon töredezett az alja.



2014. aug. 30. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik az ún. Csak vágunk szalon, ide mosott hajjal kell menni, és csak akkor vizezik (kézi spriccelővel), ha nagyon muszáj. Aztán az is lehet, hogy szólsz a fodrászatban, hogy adjanak párnát a feneked alá, hogy elérd a tálat. Az is megoldás, hogy megmosod a hajad és kéred, hogy szárazon vágják. Minden esetre beszéld meg előre.
2014. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már feltettem egy kérdést, hogy mitől lehet ennyire kényelmetlen nekem a szék. Akkor ez csak amiatt van, hogy alacsony vagyok és így rosszul van beállítva?
2014. aug. 30. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A Biohair-ben vágnak szárazon, aznap mosott hajat. De most még nincs olyan hideg, akár otthon mosott, még nedves hajjal is mehetsz, az talán szerencsésebb.
2014. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szárazon nem a legjobb hajat vágni, azért szokták inkább vizesen.

Van szád, mondd meg a fodrásznak, hogy neked kényelmetlen. Ha elég nagy a mosdó, előrehajtott fejjel is megmoshatja, vagy frissen mosott hajjal mész és akkor azt a fél percet csak kibírod, amíg bevizezi. De az is lehet, hogy beállítja máshogy a széket, a nyakadhoz rak törcsit, hogy ne legyen kemény, stb.

Vagy ha semmi extrát nem akarsz, levágod magadnak otthon, vagy megkérsz valakit.

2014. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vágattam már szárazon, egy normális fodrásznak ez nem okozhat problémát. Legalábbis nálam nem szólt semmit, megkérdeztem így lehet e, azt mondta semmi akadálya.
2014. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a végekkel van gond azt magadnak otthon is le tudod vágni. Csak vegyél fodrászollót. Én is mindig magamnak vágom, szárazon.
2014. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig mindig így vágták nekem, bár én kifejezetten kértem a fodrászomtól anno (sok, és hosszú hajam van, mire megmossa, leápolja, megszárítja, stb eltelik egy csomó idő, mivel zsíros hajjal úgyse lépek az utcára, ez felesleges).

Persze nekem nincs extrém frizurám (egyhosszhajam van, 6 havonta kell kb 2-3 centit levágni a végéből és ennyi)

De amúgy sokkal gyorsabban (és olcsóbban) megúszod az egészet, ha veszel egy fodrászollót, és levágod magadnak, vagy megkérsz valakit, ha nincs bonyolult frizurád.

2014. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!