Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma megmostam a hajam, és...

Ma megmostam a hajam, és holnapra már zsíros lesz. Mitől van ez? Már többféle sampont kipróbáltam ami zsírosodás ellen van de hiába. Kezd elegem lenni hogy minden második nap muszáj megmossam és derékig érő hajam van, szóval nem 2 perc amíg megmosom.

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne mosd minden nap, mert annál hamarabb zsírosodik ahogy a fejbőröd próbálja helyreállítani a helyzetet. A zsíros hajra pedig a legjobb a babasampon. Zsíros hajra való sampon inkább csak szárítja a fejbőrt, amitől szintén jobban zsírosodik. Balzsamot meg ilyesmiket ne használj.
2014. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért zsírosodik be másnapra mert állandóan fogdosod! Vagy a fésüdet nem takarítod és zsíros lesz ami miatt a hajad is.
2014. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor szoktam fésülni amikor megmosom..sose fésülködök amúgy, esetleg ha kivasalom, de akkor sem a tövétől, hanem csak a hajvégeket.
2014. aug. 31. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!