Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a hajam, mivel...

Szintia0120 kérdése:

Nagyon zsíros a hajam, mivel most vagyok a tini korba. Azt mondták, hogy a ricinus olajtól nem zsírosodik. Tényleg hatásos? Gyorsabban is nő tőle a haj? Mivel elég ritka hajam van. Tényleg még a szempillánkat is megerősíti?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok a ricinus olajjal kapcsolatosan. Előre is köszönöm.

2013. okt. 23. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sokkal gyorsabban zsírosodott tőle, pedig kimostam alaposan. Nem nőtt tőle jobban, de nagyon hullott. Annyi kijött, hogy utána egy év kellett, hogy rendbe jöjjön.
2013. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tudom, hogy nem pont ilyen választ vártál, de a Seloil nevű sampont használom, nagyon-nagyon jó de elég drága. Viszont nem kell egy maroknyit kinyomni belőle hajmosásnál. 1300 ft. DM-bem, Rossman-ban. 120 ml. 4 éve ezt használom. Amit említettél, nem ismerem, de gondoltam hasznos lehet ez is, talán. :)
2013. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az olajoktól pont hogy zsírosodik a haj.

Ha neked nagyon zsírosodik, próbáld ki azt, hogy minél több ideig nem mosol hajat. Pl. ha 3 naponta szoktál, ne moss hajat egy hétig (itt az őszi szünet rá), és utána meglátod, hogy a következő hajmosás után már nem fog úgy zsírosodni.

2013. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem zsírosodott tőle jobban, de kevésbé sem..viszont egy csomó hajam kihullott tőle, gyorsabban bezzeg nem nőtt..

Én is inkább azt javaslom, hogy próbáld meg kitolni a hajmosásokat.

2013. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva nem is értem ezt az egész ricinus olaj lázat..egyszerűen nem tudom elhinni,hogy gyorsabban nőne tőle a haj. Butaságnak tartom az egészet. Mivel olajról van szó így ne várd tőle,hogy javítson a zsírosodáson,max rontani fog rajta. Számomra ez az egész ricinus dolog egy szép mese:) Vannak szerek amiktől láthatóan szebb,fényesebb esetleg egészségesebb lesz a hajad,de hogy gyorsítja a haj növését,kétlem.
2013. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmiféle olajat ne kenj a hajadra, attól csak rosszabb lesz, valamint a ricinustól hullik is, nőni nem fog jobban semmitől.

Amit ajánlani tudok az hogy ne használj szilikonos sampont, se balzsamot, se semmit amiben szilikon van. Vegyél Herba Vita hajszeszt, olcsó és nagyon jó.

2013. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igazából szerintem nincs olyan ami ne lenne jó rá.csak mindenkinek más a haja a fejbőre mindenki máshogy táplálkozik!van akinek jó a ricinus van akinek nem.mondjuk zsiros hajra olajat én sem ajánlanék..de próbálj ki tööbb mindent mi nem tudjuk megmodani h neked mi lenne a legjobb.vagy menj el bőrgyógyászhoz, ha teheted magánorvoshoz.
2013. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért mondjátok hogy hullik?? :OO akkor valamit nagyon rosszul csináltok!! legalább 3x kell utána samponnal kimosni az olajat!! és jó dolog keverni valami mással,pl. tojás. és akkor nem hullik hanem ahogy mondtad, kérdező, sokkal gyorsabban nő a haj. én még nem próbáltam de vannak akiknek két és fél hónap alatt 10 cm-t nőtt a hajuk! a zsíros hajra végy bojtorjánsampont vagy csalánsampont, nekem nagyon bevált!
2013. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a szempillákra is jó,igen, azt már kipróbáltam, kb 3 naponta vidd fel a teljes területére, és várd a hosszabb, vastagabb pillákat :DD este mosd le alaposan!
2013. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!