Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a a legtöbb...

Miért van az, hogy a a legtöbb termék ami vízhiányos bőrre van az száraz bőrre is?

Figyelt kérdés
Nekem zsíros bőröm van és vízhiányos de semmilyen olyan termékkel nem találtam ami egy ilyen bőr típusra jó lenne. Valaki tudna ajánlani néhány olyan terméket (főleg hidratáló krémet) ami jó lenne?

2014. aug. 31. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nivea Aqva.
2014. szept. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ráírják, mert így többen veszik meg, főleg, hogy az emberek jó része nem tudja a különbséget. :D

Baleának is van ilyen terméke, esetleg még helia-d aquaboom termékcsalád ami még jó. A Vichynek is van.

Elég, ha a hidratálód ilyen, a többi kence jó, ha normál bőrtípusra való. Eleve a probléma általában onnan indul, hogy túl sok szárító vackot kensz az arcodra. Persze fontos, hogy igyál eleget, de azon túl egy könnyű kis hidratáló elég kéne, hogy legyen, télen esetleg szükség lehet extrára. :)

2014. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!