Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó bio hajbalzsam száraz hajra?

Jó bio hajbalzsam száraz hajra?

Figyelt kérdés
Nemsokára elindulok vásárolni, és egy jó bio hajbalzsamot keresek. A hajam alapvetően vékonyszálú, szőkés, és néhány része töredezett. A legjobb olyan termék lenne, amely megtalálható a DM-ben vagy az Auchanban. Nem tudom, az Alverde-termékeken kívül vannak-e még ilyen natúr termékek ezeken a helyeken. :) Végső esetben szívesen fogadok más üzletekből is termékneveket, amelyek beváltak nektek. Köszönöm előre is!

2012. dec. 27. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajmosás előtt 1-2 tegyél fel olajos hajpakolást, az sokat segít rajta.

Pl. olíva olaj+tojás, vagy ricinus olaj+olíva olaj(+tojás).

Hajmosás végén öblítsd le almaecetes vízzel a hajad, az is nagyon jót tesz.

2012. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*1-2 órával
2012. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Alverde ugrott be elsőre, de a Rossmannak is megvan a hasonló saját márkás bioterméke. Auchan-ban meg Tescoban nem vennék ilyesmit, elég sok hír röpköd arról, hogy ott fellelhetők hamisítványok is, és bár nem hiszek ezekben teljesen, inkább nem kockáztatok.
2012. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét kommentet!


Első: Sajnos nálam ezek annyira nem váltak be, és kedvem/időm sincs ennyit pacsálni. Megelégednék egy jó biobalzsammal. Most a Biola termékein gondolkodom, de sajnos azokat sem tudom pontosan, hol szerezhetném be, valószínűleg valamelyik nagyobb bioboltban.


Második: Az Alterra-termékekkel a legnagyobb gondom az, hogy sokszor telenyomatják denaturált szesszel, de szinte az összes hajápolási terméküket (bőrápolásit nem nézegettem nagyon, de lehet, azokat is). Megértem az aggodalmad az Auchan-Tescoval kapcsolatosan. :) Lehet, megnézem az Auchanban lévő Naturworld Egészségtárat.

2012. dec. 27. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Most próbáltam és csodákat művel a hajjal! Isteni az illata, és a hajad nagyon puha fényes, rugalmas lesz tőle, csodaszép selymes.

Elég jók az összetevői is!:)

2012. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg korrektnek tűnik, bár a parfüm azért necces (ugye abban aztán lehet bármi), lehet, még így is kipróbálom. Köszönöm a tippet! :)
2012. dec. 28. 00:47
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Nemrég költöztem haza külföldről, így a Magyarországon kapható választékot nem ismerem, de alapból azt javasolnám, hogy NE IS HASZNÁLJ SAMPONT!


Hacsak nem találsz szulfátmentes sampont, sokkal jobb balzsammal mosni hajat. Furcsn hangzik... Én évek óta ezt csinálom, pár hét alatt sokkal szebb lett a hajam.


Azóta talán ha ötször megmostam samponnal a hajam (szuper Oriflame-es, Avonos meg nem tudom, milyen csodákkal) - AZONNAL mindig sokkal szárazabb és csúnyább lett.


Szóval, röviden: ha száraz hajat nem samponnal mosol, hanem balzsammal, akkor a nem bio balzsam is megteszi, alapból szebb lesz a hajad, mintha samponnal mosod és balzsamozod.

2012. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Moshatsz hajat vízben oldott szódabikarbónával is. Nagyon jól tisztít. Utána öblíts le és önts rá almaecetes vizet.
2012. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. dec. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!