Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötétbarna hajam szívatás...

A sötétbarna hajam szívatás nélkül befogja a jeges sötétszőkét?

Figyelt kérdés
Loreal excell 10 krémfesték, 7.13-as árnyalat. nem szeretném szívtani, mert az ugye eléggé roncsolja a hajat. ha befestem, akkor milyen színt kapok? vagy egyáltalán nem fog meglátszódni? hogyan érhetem el ezt a hajszínt?
2010. jan. 17. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen le kell szívatni, mert különben a kellő hatást, biztos, hogy nem fogod elérni. Barátnőm is csak a sima jégszőke festékkel csinálta, de barna maradt a haja.
2010. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és kicsivel sem lett világosabb?:(
2010. jan. 17. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Max annyira lesz világosabb mint mikor nyáron a nap kiszívja a hajad.
2010. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem :( köszi a válaszokat...
2010. jan. 17. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, menj be egy drogériába, és nézegesd végig a legvilágosabb szőke festékek hátulját. Az összesen rajta van, hogy mit tud csinálni a sötétbarna hajból. Ne a képet nézd, mert olyan úgysem lesz, hanem azt a kis színmintát!
2010. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet! :)
2010. jan. 17. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Néhány helyen lehet olyasmi minőségi festéket venni, amikkel a fodrász is dolgozik. Nekem feketére volt festetve a hajam, vettem ilyenből egy középbarnát, és a lenövésemet be is fogta, de a festett részt sajnos csak foltokban. A te hajadat szerintem legalább 2-3x be kellene ilyenből egy sötétszőkével festeni, mire megfogná. Az meg már annyira roncsolja, mintha leszívatnád. De ha vasalod is mellette a hajadat, nagyon nem ajánlom, teljesen tönkremegy.
2010. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) nem, nem szoktam hajat vasalni, csak nagyon ritkán :)
2010. jan. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!