Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CSúnyának érzem magam a...

CSúnyának érzem magam a fodrász óta, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon száraz, 8.-os korom óta nincs önbizalmam miatta(piszkáltak is vele).

Kb. mell alá ért, és MINDIG vasaltam. Ilyenkor mondták rám, hogy szép vagyok, ilyenkor néztek meg, ilyenkor mertem az emberek szemébe nézni.

Elmentem fodrászhoz, aki levágta az eltöredezett részeket(így ér kb. a mellem közepéig). A fodrász kisimította, GYÖNYÖRŰ lett tőle a hajam, de amióta megmostam, azóta katasztrófa. Vettem rá kókuszos balzsamot, hajra való olajat, és egyik se segít rajta...puhának puha(de csak tapintásra, kívülről nem néz ki szépnek). RÁadásul olyanra lett levágva, hogy egyszerűen már kivasalni se tudom! Felfogva se szép, sehogyse, és teljesen kiborultam miatta. Félek, hogy a sok vasalással és szárítással teljesen tönkreteszem, de kezdem feladni. Nekem a hajam rengeteget számít, volt olyan nap, amikor az iskolában nem mertem ránézni senkire, olyan csúnyának éreztem magam miatta.


2014. szept. 4. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki tudod vasalni.

az 5 centis hajú fiú is ki tudaj valsani.

Amugy meg vegyél hajpakolást fodrász kellékesből, de a dm-ból vagy a rossmanból.

2014. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kitudod vasalni a hajadat, amúgy a hajpakolásoknál nagyobb szükséged lenne egy kis önbizalomra, valószínűleg koránt sem olyan vészes a helyet, mint ahogy te látod.

Sokáig én is mindig vasaltam a hajamat, mert azt hittem, hogy csak így lehetek "szép", viszont amióta leszoktam róla nekem is sokkal jobban tetszik a hajam és egy csomóan dicsérik.

2014. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehér Glisskur sampon+ balzsam lesz a megoldásod.Ha még a hajolaját tudod használni, akkor negyedév alatt rendbe fog jönni.
2014. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!