Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés, miket használjak...

A Császár kérdése:

Hajnövesztés, miket használjak és milyen sűrűn?

Figyelt kérdés

Most kezdeném növeszteni a hajam, fiú vagyok.

Egy héten hányszor egészséges megmosni, meg balzsamozni vagy milyen pakolást tegyek rá? Milyen márkákat javasoltok és milyen pakolást? Elég hosszúra tervezem megnöveszteni és mindenképpen meg akarom előzni az esetleges hajtöredezést és hajhullást. Sűrű hajam van és azt hiszem vastagszálú.



2014. szept. 4. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem hiszek az ilyen "csodaszerekben" számtalan töredezés elleni szert is kipróbáltam, mind eredménytelen. ki kell várni hogy megnőjön. a töredezés elkerülése érdekében meg annyit tudsz tenni, hogy 1-2 havonta minimális mennyiséget vágatsz a hajad végéből, ez által felfrissülnek a hajvégek, és akár gyorsabban is nő
2014. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha száraz a hajad, elég heti egyszer mosni, ha hamar zsírosodik, akkor kétszer (max. 3-szor). Ha nem száraz a hajad, akkor fül alá érő hossztól elég elkezdeni a balzsamozást, ha száraz, akkor akár hamarabb, de a töveket hagyd ki. 4 havonta menj el végfrissítésre. Pakolást is használhatsz heti egyszer.
2014. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most olyan 10cm hosszú a hajam.

Milyen termékeket használjak?

2014. szept. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!