Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj! Akik használják,...

Ricinus olaj! Akik használják, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Felhívtam a gyógyszerésznőt a riinusolajjal kapcsolatban. Megkérdezte mire kell, mondtam, hogy a hajamra. Aztmondta, hogy attól ösze fog ragadni, BÜDÖS lesz, és annyira ZSÍROS, hogy azt sosem fogom tudni kimosni belőle.

Kedves használók!

Mi a véleményetek erről? Megéri megvenni hajnövesztés céljából? Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2012. márc. 28. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én már használtam és nem lett se büdös, se zsíros. 2x samponozz, jó alaposan mindenhol és úgy kijön. Ha fele-fele arányban hígítod olívaolajjal, mégkönnyebben ki tudod majd mosni.
2012. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a tövére szoktam tenni, a hajhosszra nem, mert való igaz, hogy ha valaki túl sok olajat tesz a hajára (ráadásul a hajhosszra felesleges, oda nem kell a növesztéshez) nagyon nehéz kimosni. Jól írta az 1. 2szer kell samponozni és akkor kijön. Amúgy nincs vmi jó illata (szerintem), de ha rendesen kimosod a hajadból, akkor egyáltalán nem lehet érezni. Szóval próbáld ki nyugodtan. Ja és nekem nem zsírosodik jobban a hajam tőle.
2012. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már ki akartam próbálni, csak most elgondolkoztam ezen. :)
2012. márc. 28. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Amióta használom kevésbé zsírosodik a hajam... amikor nem használom mert kimarad egy alkalom akkor pedig rettentő hamar zsírosodik... szóval erről ennyit. :-D

Nekem nem ragad és nem is büdös... de ugye mindenki haja és ízlése más.

2012. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

szia!

Hát én is a napokba vettem elösször ricinus olajat, bekentem vele a hajtövemet és az egész hajamat, körbetekertem fóliával majd raktam rá egy törölközöt, 2 órát volt rajta kb a hajamon, ezután mentem hajat mosni 2 szer megmostam samponnal, majd azért raktam rá egy kis balzsamot mert az én hajam nagyon száraz mindig, azt is kimostam, visszatekertem egy sima törölközöbe még kb fél órára a hajam mert nem szeretem egyből száritani :) megszáritottam, és sokkal szebb volt a hajam mint eddig szokott lenni. Másnap reggel munkahelyen megkérdezték hogy mit csináltam a hajammal mert hogy milyen puha meg szépen csillog :)

2012. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyógyszerésznő is ott vette a doktoriját, ahol Schmitt Pál?... Vagy még nem hallott samponról????? Felháborító hogy ilyenek is vannak: Most ne hallgass rá: és is gyógyszertárból ricinusozok és tökéletesen kijön:) felvinni kicsit nehéz (mert olaj) de gyönyörű az eredmény. És hatékony!!! persze.. talán a gyógyszerésznő kap valami jutalékot a hajvitaminokat gyártó cégtől:))))))
2012. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!