Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem fájdalomm...

Mivel szőrtelenítsem fájdalommentesen a hónaljam?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Már kb fél vagy 1 éve szőrös a hónaljam. Kicsit erősebb, mint egy átlag lánynak szerintem .. és göndör.. Nekem ez ciki, kezemet se merem felemelni és ujjatlant se vehetek fel soha, meg az osztálytársaim szerint is ciki, ők is észrevették már...A borotválást próbálnám ki, de valakinél 3 napig se kell borotválni, valakinél meg már a borotválás napján is kezd nőni... Gyantát nem merem, mert lábamon se próbáltam még ki, és tapasztalatokat olvastam, ,eg ott vékonyabb a bőr úgyhogy ki se merem próbálni xD Epilálni nem fogok, mert az fáj. Szőrtelenítő krém az káros... Nektek mi a tapasztalatotok a borotvával? Melyik vált be a legjobban?

2014. szept. 7. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotva minden fürdésnél.
2014. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borotváld, az a legegyszerűbb és fél percig sem tart megcsinálni, szóval az se gond ha mindennap kell...
2014. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én epilálom, ez az egyetlen testrészem ahol nem fáj
2014. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!