Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a mélyhámlasztás?

Mi az a mélyhámlasztás?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tulajdonképpen egy bőrfiatalító program, mely a régi, elhalt bőrréteg leszedésével elősegíti az új sejtek képződését.
2006. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
ÉN MA VOLTAM ILYENEN:)szeplők,pattanások ellen:)és már most látszik a változás,teljesen uj bört kaptam tölle,mostmár hetente fogok járni,csak elég drága:s
2009. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem tudjátok, hogy körübelül mennyibe kerül?
2010. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Ignácz Zsuzsanna ***** válasza:
100%
A KÉMIAI HÁMLASZTÁS EGY OLYAN BEAVATKOZÁS, AMELLYEL A BŐR EGY KÉMIAI OLDAT HATÁSÁRA KISIMÍTHATÓ. A BŐR ELÖSZÖR FELHÓLYAGOSODIK, MAJD LEHÁMLIK. AZ ÚJONNAN KÉPZŐDŐ BŐR SIMÁBB ÉS RÁNCMENTESEBB LESZ.  NON-INVAZÍV BEAVATKOZÁS, AMELY SERKENTI A BŐRSEJTEK MEGÚJULÁSÁT ÉS TISZTÁBB, SIMÁBB BŐRT EREDMÉNYEZ. EGY KÉMIAI EREDETŰ KÉSZÍTMÉNY SEGÍTSÉGÉVEL A BŐR KÜLSŐ, SÉRÜLT RÉTEGÉT ELTÁVOLÍTJA.  ELTÉRŐ MÉLYSÉGŰ, RONCSOLÁSI HATÁSÚ KÜLÖNBÖZI SAVAS ÉS BÁZISOS KÉSZÍTMÉNYEK LÉTEZNEK. A PENETRÁCIÓ SZINTJE (FELSZÍNI, KÖZEPES, VAGY MÉLY), A DESTRUKCIÓ ÉS A GYULLADÁS HATÁROZZA MEG A PEELING HATÉKONYSÁGÁT.  A PEELINGEKKEL FOLYTATOTT ELJÁRÁS ELLENŐRIZHETŐ, SZABÁLYOZHATÓ SORRENDBEN ÉS KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT TÖRTÉNIK.  A KÉMIAI PEELINGEKET AZ EGÉSZ TESTEN, DE KÜLÖNÖSEN AZ ARCON, NYAKON, MELLKASON, HÁTON, KAROKON, LÁBAKON LEHET EREDMÉNYESEN HASZNÁLNI.
2011. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!