Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor azt mondod, hogy...

Amikor azt mondod, hogy tökéletesen fed egy alapozó akkor mire gondolsz?

Figyelt kérdés

Mert annyi alapozóról mondták/írták már ezt, és én megvettem vígan, de rajtam egyik sem fedett szinte semmit. Most az emberek hazudnak? Vagy velem van a baj?

Rajtad mit kell fednie az alapozónak, és melyik teljesíti ezt tökéletesen?



2014. szept. 7. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pirossas bőröm van és akkor mondom, h tökéletesen fed az alapozó, amikor a pirossasságot eltünteti és egységes színem lesz, aminek nincs maszk-hatása. Ha bőrhibáim vannak pl. pattanás, akkor korrektort is használok.
2014. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfedi a pirosságot/bőrhibákat. Kiegyenlíti a bőrt, és életet visz bele.
2014. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom, ha nem kell mellé korrektor, mert jól elfed mindent az arcomon (főleg a pigmentfoltokat).
2014. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sok pattanás utáni foltom van és a szemem alatt pigmentfoltok.

Én is akkor mondom tökéletes fedésűnek, ha korrektor sem kell mellé. Pl Estee Lauder Double Wear vagy a Revlon Colorstay. Ezeket úgy használom, hogy vékonyan alapozok és ahol még átüt valami bőrhiba, ott az alapozóból teszek korrektorecsettel és beütögetem ujjbeggyel.

Már nem használok ilyen erős alapozókat, mert természetellenes és inkább ront, mint javít a bőrképen.

Most Clinique Anti-blemish alapozót használok vékonyan, aztán türelmesen átkorrektorzom, ahol kell. Így sokkal szebb és természetesebb az összkép és sokat javult a bőröm, mert nincs "levakolva".

2014. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rosszul viszed fel.
2014. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak látszani a bőrhibák, nem lesz kipirult és csillogó az arcod.
2014. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!