Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)...

C-Vitamin Por (Aszkorbinsav) Fekete hajon hogy barna legyen?

Figyelt kérdés

Ez a szer mennyire káros a hajnak? Azt hallottam hogy lehet vörös lesz utána a hajam.. esetleg utána már lehetne befesteni középbarnára a hajam leszívatás nélkül? :)

Mennyi idő után látom az eredményt?



2014. szept. 8. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne egyszerűbb leszívatni azzal, amit erre találtak ki?
2014. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszú hajam van, az meg olyan káros hogy letörhet akár 10 centi is a hajamból. Ezt szeretném elkerülni. És ez mégis csak egészségesebb dolog attól.
2014. szept. 8. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Ha nagyon hosszú a hajad, a 10 centi nem olyan sok.


A fekete eredeti hajszín vagy festett?

2014. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Festett ezért is szeretném kipróbálni ezt a szert... természetes feketén szerintem nem sokat érne.

Esetleg aki kipróbálta már megoszthatná a tapasztalatit :)

Én most találtam egy oldalt és még jobban megjött a kedvem hozzá [link]

Remélem sikerrel járok! :)

2014. szept. 9. 01:13
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom ki volt az a designer zseni aki azt az oldalt csinálta de nem tudtam végig olvasni a cikket a színek miatt, még mindég b*szogatja a szemem.


Kérdésre válaszolva, szerintem jó ötlet a c-vitamin por. Én addig kezeltem vele a hajam amíg ki nem szedte belőle az összes vörös festéket. Annyi hogy nem egymás után csináltam pakoltam a hajamra napokon keresztül és keveset tettem rá, szépen lassan leszedte a cuccot.

2014. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. en is a fekete hajambol csinaltam egesz vilagos barnat..ugy csinaltam hogy a samponomhoz, kb 50 ml-hez adtam hozza a C vitamint (egy dobozba 20 szem van,azt tortem ossze) picit be vizeztem a hajam,de csak ugy nagyolva,es erre kentem fel a c vitaminos sampont..jol el oszlattam minden fele, tettem ra egy zuhanysapkat,meg egy rendes sapkat,es igy hagytam masfel orat (lehett tobbet is) ezt csinaltam hetente 2x, es nem egeszen egy honap alatt az osszes fekete el tunt :D vilagosbarna lettem :) pici voroses beutese lett,de alig eszreveheto :) remelem tudtam segiteni. Sok sikert ;)
2014. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam és gyönyörű lett tőle a fodrász által elrontott (túl sötétre festett) hajam.

Tudom már régi a kérdés, de gondoltam ezt megosztom. Jó ötlet nagyon :) és nulla vegyszer!

2017. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!