Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász elrontotta a hajam....

A fodrász elrontotta a hajam. Fiú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vágjam le teljesen kopaszra, vagy hogy tudna megnőni gyorsan?
2014. szept. 9. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a probléma
2014. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ecsetfejem lett az
2014. szept. 9. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény :DD Bocsi, de ezen most olyan jót nevettem, "ecsetfejem lett az" :D Milyen hajat szerettél volna? Talán megnő hamar, azért lehet nem kéne teljesen kopaszra vágni, az lehet még ennyire sem tetszene. :/ Szerintem a pasiknak alapból olyan gyorsan nő, főleg mikor ilyen rövid, pár hét alatt majd nő annyit, hogy lehessen rajta korrigálni.
2014. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borzold-zselézd amíg megnő, kb két hét és jobb lesz.
2014. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
juj most mi lesz
2014. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem a fodrász volt a hibás, hanem te hülye! Egy olyan szar hajat, nem lehet csak úgy véletlenből csinálni!
2014. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet csak úgy véletlenül ecsethajat csinálni.:D viszont így kép nélkül nem tudok segíteni. ha lenne kép adnék tippeket.:)
2014. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!