Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történne, ha a barna...

Mi történne, ha a barna hajamat házilag szőke festékkel befesteném?

Figyelt kérdés
Nyilván nem magammal kísérleteznék,hanem egy olyan embert kérek meg rá,aki már csinált ilyet. világos/középbarna a hajam és sötétszőke vagy középszőke tetszene, ehhez muszáj leszivatni? milyen színű festéket vegyek,hogy ne legyen sárga ?
2014. szept. 11. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vörös lettem ráadásul nagyon csúnya vörös! Akk megfogadtam h soha többé nem festem a hajam házilag. Szerintem ne tedd! Nekem tobbszori melirozassal kapta vissza a hajam a natur szint..
2014. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit is mellényúlsz lila leszel

ne erőltesd, barna hajból még egy jó fodrásznak is több alkalom kell mire szép szőkét csinál belőle (és nem valami ocsmány sárgát)

2014. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A testvérem Garnier Natural Colors-t vett, és magának festette be a középbarna haját. Először nem lett a legszebb, fura színe volt, de 2-3 festés után már teljesen szőke volt, és azóta is az.
2014. szept. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem sikerült egyik karácsonykor libafos-színű fejjel szerepelnem a családi képeken. Mézszőkére szoktam festetni a hajam, de akkor már volt egy nagy lenövésem, eredetileg barna vagyok. Viszont nem akartam a karácsonyi képeken lenövéssel lenni, ezért vettem egy doboz mézszőke árnyalatú festéket (fodrászhoz már nem volt idő elmenni, 24-én dél körül) Itthon a termékleírás szerint megcsináltam magamnak, bárcsak ne tettem volna. A képeken borzalmasan néztem ki, utána 3-szor kellett befestenie a fodrászomnak, hogy újra normális színem legyen.
2014. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy jó fodrász képes megcsinálni jó minőségű festékkel, színkeveréssel, mixtonnal hogy normális sötétszőke legyél. Nem kell leszívatni.

Otthon viszont te csak találgatni tudsz hogy milyet kéne kikeverned... 3 festék meg már drágább lenne mint a fodrász, szóval értelme sem lenne. Dobozos festéktől max vörös/narancssárga hajad lesz.

2014. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!