Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel jobb a fodrászkellékeses...

Mivel jobb a fodrászkellékeses hajfesték a drogériásnál?

Figyelt kérdés
kb ugyanazok az összetevők vannak bennük
2014. szept. 11. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán megbízhatóbbak, nem lepődsz meg annyira a színeredménytől...? Még én se jöttem rá, pedig ezt a kérdést már én is feltettem, de nem kaptam rá választ.

Legutóbb egy fodrászkellékes festéktől lett padlizsánlila a hajam, pedig messze nem olyan színt választottam... Tény, hogy azóta rájöttem, hogy a leggagyibb, kifutó terméket sikerült megtalálnom, de hát akkor is...

2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, ráadásul ammónia is van bennük, drogériások közül meg találsz menteset is. Én most színezőt vettem fodrászkellékesnél, mert valószínűleg megszűnt a színező, amit eddig használtam. Kíváncsi leszek ez milyen lesz a drogériáshoz képest.
2014. szept. 11. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg az is problémás, hogy hosszú a hajam, arra már egyből 3 tubust kellett vennem, pedig a DM-esből elég 2 doboz is. És hát azok a "professzionális fodrászkellékes" festékek, amiket ténylegesen sokan dicsérnek, 1700-3000 forint között mozognak, na ezt ha beszorzom hárommal, máris rájövök, hogy nem engedhetem meg magamnak.
2014. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem szerencsém van :-D. Hátközépig érő a hajam, eddig elég volt rá mindig egy tubus (48ml). Ahogy nézem ez a fodrászkellékeses 2ml-el még több is.
2014. szept. 11. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is hátközépig ér, de elég sok. :D
2014. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit én használok az 100 ml-es, ellenben a Dm-es 40-60 ml-es hajfestékekkel. És feleannyiba kerül. Valamint a számozás szerint választva tudom pontosan milyen eredményt kapok majd. Dm-esnél nem lehet tudni, mert nem szabvány számozásuk van. Persze aki nem ért a hajfestéshez, színkeveréshez, az kb mindegy hol vásárol, mert a színt nem doboz vagy tincs alapján kell választani, hanem hajszín, hajvastagság, és minden egyéb szerint, az oxit is ehhez kell kiválasztani. DM-esnél nincs választásod ebben sem. Szóval nem az összetételében van a nagy különbség. Habár fodrászkellékesben lehet kapni PPD mentes, ammóniamentes, bio hajfestékeket is.
2014. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az eladónő adta az oxit, és igaz, tincs alapján választottam, a középbarna hajamból nem kellett volna padlizsánlilát csináljon egy elvileg rézvörös festék. A kikeveréshez meg nem tudom, mit kell érteni, két tubust kell egymással rendesen összekeverni, és kész. Persze aki zöldet meg kéket akar venni, hogy semlegesítsen valamilyen árnyalatot a hajában, az nehézkesebb ügy, de amúgy nem hiszem, hogy nagy szakértelmet igényel.
2014. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki régi kallosos festéket vett? Mahagónit? Mert a mahagóninak köze nincs a rézvöröshöz. Ne szidj valamit, csak mert nem értesz hozzá.
2014. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesnél is van ammóniamentes, ppd mentes hajfesték. És abból is van olcsó, ami ugyanolyan megbízható, mint a 3000 Ft-os.
2014. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahol én voltam nekik csak ammóniás volt :-S. Ezért vettem inkább színezőt.
2014. szept. 11. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!