Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak? Több...

Milyen hajat vágassak? Több kérdés?

Figyelt kérdés

Nos most elég hosszú hajam van. beszéltem ismerősömmel de ő azt mondta hogy úgy nézzek hogy ovális fejem van. de nem tudom hogy mégis milyen legyen.. én egy egyszerűbbre gondoltam amit egy "debil" ember is meg tud csinálni, be tud állítani miegymás. Nem gond hogy ha rövid, sőt egy picit örülnék is neki...

2: szemöldök: kicsit egybefolyó szemöldököm van. én egy kicsit gáznak érzem de nem tudom hogy ha kozmetikushoz megyek kiszedetni az ciki e? illetve ha már ott vagyok akkor az arcomról leszedetném a mitesszereket.

mitesszerről jut eszembe: a bőröm eléggé zsíros típusú amire még rájön az hogy sokat sportolok és átlagba nekem ilyen fekete pontok vannak az arcomon, és hát nem tudom hogy azt itthon hogyan tudnám kezelni, mi jó rá? esetleg valami otthoni praktika?

és az utolsó kérdés: korpás hajra esetleg valamilyen jó hajsampont tudnátok e ajánlani, illetve milyen időközönként mossak hajat ha már korpás, illetve ha majd egyszer sikerül a korpát eltüntetni...

tudom hogy ez elég sok eléggé fiatal vagyok és a külsőmet eléggé elhanyagoltam és most jött rám ezek a dolgok....


2014. szept. 11. 14:37
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve jó és olcsó helyeket tudnátok e ajánlani? fodrász kozmetikus egyébb...
2014. szept. 11. 14:40
 2/2 supra01 ***** válasza:

Mindenképp olyat válassz, ami divatos, de a fodrász a fejformádhoz igazítsa azért!

Nem gáz, ha a szemöldöködet is kiszedeted, és a miteszereket is! Pont ellenkezőleg, az a gáz, ha nem törődsz magaddal!

Korpás hajra ezer féle shampon van, menj de a DM-be vagy Rosmann-ba és nézz szét!

2014. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!