Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágjam a hajam vagy hagyjam...

Levágjam a hajam vagy hagyjam vagy mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Jelenleg mell alá érő hajam van, de nagyon ritka, vékonyszálú (copfban a legvastagabb részen a körfogata 7 cm :( ). Nagyon sokan cikiznek/beszólnak ha ki van engedve , így már csak összefogva/ kontyban hordom. Nincs eltöredezve, egészséges csak az a nagy hibája, h ritka :( Levágjam vagy mit tegyek vele? Sokat sportolok és aközben nagyon zavarna, ha nem tudnám összefogni. Mit tanácsoltok?

köszönöm!



2014. szept. 11. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne vágasd le , ha a sportban is zavarna. Inkább próbálj meg rájönni , hogy mitől ritka és próbáld kezelni a problémát :)
2014. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 7 cm nem ritka, teljesen átlagos. Viszont ha a vége már jóval vékonyabb, azon rendszeres vágással tudsz javítani. Én a helyedben csak 5-10 cm-t vágatnék, az már nagyon látványos javulást tud okozni.
2014. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet az lesz, h megpróbálom azt a 5-10 cm-t levágni és meglátom beállt-e a javulás vagy sem
2014. szept. 11. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A 7 centi egyáltalán nem vékony copf, főleg, hogy vékonyszálú hajad van. Szerintem nem vágasd le.
2014. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vágasd le jó rövidre. Ha sportolsz és nem szereted akkor minek a hosszú? Ha meg csak azért fogod össze mert zavar, akkor meg végképp vágasd le. Én is ilyen "problémával" küszködtem és végül úgy döntöttem, hogy rövid hajú leszek. Nem bántam meg. Könnyebb ápolni és sokkal praktikusabb is. 29/L
2014. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!