Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyárra: levágjam, vagy hagyjam...

Nyárra: levágjam, vagy hagyjam? Nem is tudom hogy, de azon gondolkodtam múltkor, hogy mi legyen?

Figyelt kérdés

pasiból vagyok, és a lábujjaimon is szőrösek, de eléggé láthatóan.. tavaly borotváltam egész nyáron, mivel szeretek papucsba lenni, de őszre sokkal erősebb lett, és nem túl jó 2-3 naponta azt is borotválni..

szerintetek?

16/f


2010. febr. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrösek a lábujjaim és az egész lábfejem.Én is mindig borotválom,még így télen is.
2010. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszus lábfejet borotválni?:o Hát ha ti így érzitek magatokat jól... Szerintem hülyeség.
2010. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lábfejem nem borotválom soha, mert az már durva lenni, de a lábujjaimmal nemtudom mit kezdjek, mert sztem tök ronda.. :)
2010. febr. 15. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Szerintem is tök ronda,én is ezért borotválom,de szerintem ha a lábujjaidról leszeded a lábfejedről is szedd le.Egyáltalán nem durva!

2010. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!