Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon használhatok fekete...

Otthon használhatok fekete hajfestéket? Nem lesz véletlenül más színe, mint a dobozon?

Figyelt kérdés

Szóval már használtam fekete hajszínezőt,3-szor is és semmi probléma nincs vele de nagyon gyorsan kopik :( fodrászhoz nincs pénzem menni, így sokkal olcsóbban kijövök.


Még csak 15 éves vagyok, de sokan mondták tényleg tudok vigyázni az ilyen dolgokkal.


2010. jan. 19. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi nehézség nincsen benne.. felkened a hajadra. X idő múlva lemosod. megszárítod és kész. :)
2010. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod a pénzt érte, és tényleg feketét veszel, akkor nem fog elszíneződni, én mikor kékes feketét vettem, inkább volt kék a hajam mintsem fekete, s nagyon hamar kikopott.
2010. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem jók ezek az otthon használatos hajfestékek. bár én nem festem a hajam, de múltkor én festette be anya haját feketére és nagyon jó élénk lett.
2010. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó kérdező: milyen márkájú festék volt?:D

2010. jan. 23. 14:49
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy ha valaki tud olyat, ami jó, légyszi mondja:D
2010. jan. 23. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

elszíneződni nem fog,viszont úgy szét roncsolja h vágathatod le. Én itthon festettem feketével.1,5évig festékeztem,aztán nagyon elkezdett hullani a hajam.elküldtek mindenféle vizsgálatra,meg vérvétel,sehol semmi.aztán átálltam a fekete színezőre,nam nagyon hagyta abba,aztán sötétbarna,kicsit alábbhagyott de mé mindig hullik..azóta is senki nem tud semmit,megpróbáltam lenöveszteni,de azóta seszínű a hajam :( régen napra csillógóan vöröses,barnás,szép egészséges hajam volt és dús!!mameg..törtött,pedig nem vasalom meg sütögetem,hanem csak ápolom..a súlyát se bírja,azért is hullhat mivel a feketében állítólag hangyasav van ami kicsinálja a hajhagymákat és a fejbőrt,ezért elgyengült és nem bírja megtartani a hajamat a fejbőr.pedig kicsinek is derékig érő hajam volt,valamint azóta mell alattig érő.és most lekell vágatnom...a hülye fekete mániám miatt :(

NE TEDD

22L

2010. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!