Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasító sampont használhatok...

Hamvasító sampont használhatok a fekete hajamra?

Figyelt kérdés
már kopott fekete a hajam, és világosítani szereetném, nagy az esélye h kék lesz tőle a hajam?
2008. aug. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom h használhatsz-e,de rá van írva h ősz,festett szőke és szőkített hajra van,és kivonja a hajból a sárgás árnyalatot...szal nem fekete hajra van
2008. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tesóm szőke haja egyértelműen szürke lett tőle... borzasztó volt... A te fekete hajadon lehet, hogy másként mutatna, világosodni viszont szerintem nem fog tőle.

Amúgy ha azt akarod, hogy lekopjon a fekete szín, akkor tudom ajánlani a Bánfi hajszeszt. Én azért használtam, hogy gyorsabban nőjön a hajam, de a mellékhatása sajnos az volt, hogy a festett barna hajszínem teljesen lekopott...

2008. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már hazsnáltam egyszer azt a hajamra,(mikor nem volt otthon más) bár nekem nem kékesfeketére van feste a hajam (mert gondolom neked arra), hanem sötétbarnára, de mindig annyira megfogja a festék, hogy fekete lesz. Az enyémmel igazán semmi nem történt, de inkább javasolnék egy színmegújító sampont. A hamvasítót leginkább idős emberek használják, hogy ne tűnjön sárgának az ősz hajuk.
2008. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!
2008. aug. 16. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha világosítani akarod, akkor vegyél barna hajra való színezőbalzsamot-nem hinném hogy teljesen barna lesz tőle, csak sötétbarna maximum.
2008. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!