Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajfestékhez tehetek...

Barna hajfestékhez tehetek Hidrogént?

Figyelt kérdés

na szóval arról lenne szó ma vettem egy doboz hajfestéket sötét barnát és nemtudom ahozz festéskor jó ötlete hidrogént teeni én szőke vagyok jelenleg és ez lesz a második festése a hajamnak a linket a haj festék a barna amiről szó van

[link]



2014. szept. 16. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Anélkül nem sokat ér.. mert az a színelőhívó.
2014. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van sajátja? Mert akkor az elég hozzá. Nincs? Akkor a keverési aránynak megfelelően tegyél hozzá 6%-osat.

Vagy pluszban szeretnél hozzátenni??

2014. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
+ba akarok de egy fodrász ismim azt mondta szerinte nem kéne mivel ha szőkére festem rá akkor alapból a sötétből lezs egy közép barnám szóval nemtudom megérie + hidrogént hozzá tenni
2014. szept. 16. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Felesleges, csak rongálja a hajad.

Egyébként pont, hogy eggyel világosabb színt kell választani, hogy a kívánt színt elérd szőkített?? hajon. De eredeti szőkén is. Esélyes, hogy elsőre még le is dobja, de másodjára jobb lesz. Ha meg mégsem elég sötétre fogja be a barna, sötétíteni még mindig jobb, mint egy majdnem feketéből visszavilágosítani.De ismétlem, a plusz hidrogén, vagy az erősebb hidrogén sötétebbre festésnél teljesen felesleges. Már kezdem kapizsgálni mit szeretnél, de egy világosabb barna jobb megoldás, mint a plusz hidrogén.

2014. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!